| Weight | 3055 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 195 × 520 × 195 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Rankenos aukštis (maks.) | 370 mm |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 490 mm |
| Techninė informacija | |
| Montavimas | Vonia |
| Neslidi rankena | Taip |
| Medžiaga rankenos | Termoplastinė guma (TPR) |
| Medžiaga | Plienas |
| Produkto spalva | Balta |
| Lengva naudoti | Taip |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Didžiausias keliamas svoris | 100 kg |
| Rankenos spalva | Juoda |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis (vidinė dėžė) | 1 vnt |

Reviews
There are no reviews yet.