| Weight | 464 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 127 × 192 × 80 in |

laukia-paskirstymo
WAHOO ELEMNT ACE dviračių kompiuteris
$428.51
+ Free ShippingAvailability: 34 in stock
| Tinklas | |
|---|---|
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Įgalinta ANT+ funkcija | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Techninė informacija | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX7 |
| Produkto spalva | Juoda |
| RAM talpa | 2 GB |
| Akcelerometras | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Aukštimatis | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano tipas | TFT |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Ekrano įstrižainė | 9,7 cm (3.82") |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos naudojimo laikas | 30 h |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 125 mm |
| Ilgis | 20 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Svoris | 208 g |


Reviews
There are no reviews yet.