| Weight | 320 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 180 × 77 in |

laukia-paskirstymo
WAHOO ELEMNT BOLT 3 GPS dviračių kompiuteris
$273.12
+ Free ShippingAvailability: 105 in stock
| Tinklas | |
|---|---|
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | Taip |
| Įgalinta ANT+ funkcija | Taip |
| Techninė informacija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX7 |
| Vidinės saugyklos talpa | 32 GB |
| Tipas | Belaidis dviračio kompiuteris |
| RAM talpa | 2 GB |
| Giroskopas | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| Neperšlampami | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 47 mm |
| Aukštis | 24 mm |
| Svoris | 84 g |
| Plotis | 83 mm |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos naudojimo laikas | 20 h |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 5,84 cm (2.3") |
| Ekrano tipas | TFT |

Reviews
There are no reviews yet.