| Weight | 360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 120 × 175 × 80 in |

laukia-paskirstymo
WAHOO ELEMNT ROAM 3 GPS dviračių kompiuteris
$345.32
+ Free ShippingAvailability: 5 in stock
| Techninė informacija | |
|---|---|
| Tipas | Belaidis dviračio kompiuteris |
| Giroskopas | Taip |
| Neperšlampami | Taip |
| RAM talpa | 2 GB |
| Aukštimatis | Taip |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX7 |
| Vidinės saugyklos talpa | 64 GB |
| Produkto spalva | Juoda |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Akcelerometras | Taip |
| Tinklas | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Įgalinta ANT+ funkcija | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 24 mm |
| Ilgis | 53 mm |
| Plotis | 96 mm |
| Svoris | 109 g |
| Ekranas | |
| Ekrano tipas | TFT |
| Ekrano įstrižainė | 7,11 cm (2.8") |
| Lietimui jautrus ekranas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Baterijos naudojimo laikas | 25 h |



Reviews
There are no reviews yet.