| Weight | 25500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 310 × 540 × 600 in |

| Savybės | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Gaminio tipas | Magnetinis dviratis treniruoklis |
| Maksimalus naudotojo svoris | 113 kg |
| Veikimo charakteristikos | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Įgalinta ANT+ funkcija | Taip |
| Bluetooth | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Stabdžių galingumas (maks.) | 2200 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 22 kg |



Reviews
There are no reviews yet.