| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 70 × 44 in |

| Svoris ir matmenys | |
|---|---|
| Plotis | 35 mm |
| Svoris | 13 g |
| Ilgis | 18 mm |
| Aukštis | 32 mm |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IPX7 |
| Tipas | Greičio / moduliacijos jutiklis |
| Neperšlampami | Taip |
| Baterija | |
| Akumuliatoriaus veikimo laikas | 200 valandos |
| Baterijos technologija | CR2032 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |


Reviews
There are no reviews yet.