| Weight | 356 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 182 × 45 × 92 in |

Išmanieji telefonai
Xiaomi Redmi Note 15 5G 17,2 cm (6.77″) 8 GB 256 GB 5520 mAh Juoda
$234.87
+ Free ShippingAvailability: 6 in stock
| Laikmenos | |
|---|---|
| RAM talpa | 8 GB |
| Vidinės saugyklos talpa | 256 GB |
| RAM tipas | LPDDR4X |
| Fotoaparatas | |
| Priekinės kameros tipas | Viena kamera |
| Vaizdo stabilizatorius | Taip |
| Antros galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 8 MP |
| Maksimalus kadrų dažnis | 60 fps |
| Priekinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 20 MP |
| Galinės kameros tipas | Trigubas fotoaparatas |
| Galinės kameros blykstė | Taip |
| Optinis sumažinimas | 3x |
| Galinės kameros rezoliucija (skaitmeninė) | 108 MP |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p |
| Vaizdo įrašymo režimai | 720p |
| Vaizdo stabilizatoriaus tipas | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Antros galinės kameros apertūros skaičius | 2,4 |
| Priekinės kameros apertūros skaičius | 2,2 |
| Išsilaikymas | |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP65 |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Pakartotinio laisvojo kritimo patikimumo klasė | A |
| Taisomumo klasė | C |
| Akumuliatoriaus veikimo ciklų skaičius | 1000 |
| Procesorius | |
| Procesoriaus modelis | 6 Gen 3 |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 1,8 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesoriaus šeima | Qualcomm Snapdragon |
| Procesoriaus architektūra | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 17,2 cm (6.77") |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Ekrano rezoliucija | 2392 x 1080 pikseliai |
| Skydo tipas | AMOLED |
| Spalvų gylis | 12 bitai |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| Baterija | |
| Baterijos talpa | 5520 mAh |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 178 g |
| Ilgis | 7,35 mm |
| Aukštis | 164 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Pirštų antspaudų skaitytuvas | Taip |
| Spartusis įkrovimas | Taip |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Multimedija | |
| Audio sistema | Dolby Atmos |
| Programinė įranga | |
| Operacinės sistemos atšaka | HyperOS 2 |

Reviews
There are no reviews yet.